image1 image2 image3
logo

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem rządu, aktualna liczba dostępnych miejsc w salach kinowych została ograniczona do 30%. Możemy jednak udostępnić dodatkowe miejsca ponad wyznaczony limit osobom zaszczepionym, które posiadają ważny Unijny Certyfikat COVID.

Sprzedaż takich biletów odbywa się tylko w kasie kina - okazanie Certyfikatu jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Nie skanujemy i nie zbieramy żadnych informacji zawartych w Certyfikatach.

Jednocześnie przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa maseczką na terenie całego budynku kina oraz o obowiązującym zakazie jedzenia i picia podczas seansów.

Liczymy na Państwa dobrą wolę i dziękujemy za wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

KINO

„Kino Starówka" powstało w styczniu 2011 roku, a jego działalność jest organizowana przez Sandomierskie Centrum Kultury. Od początku swego istnienia zachwyca odwiedzających, nie tylko repertuarem, ale również nietuzinkowym wnętrzem. Jego atmosfera sprzyja projekcjom filmowym, a także stanowi doskonałe miejsce na koncerty i inne kameralne wydarzenia kulturalne. To między innymi tutaj corocznie odbywa się Festiwal Filmów Niezwykłych. Dla zapewnienia komfortu widzom, kino stale się rozwija. Niewątpliwym przełomem była cyfryzacja. Obecnie w "Kinie Starówka" wyświetlane są produkcje komercyjne, często premierowo, lecz nie ustępują one miejsca niszowym filmom. Projekcje odbywają się w formacie 2D oraz 3D. Na sali kinowej znajduje się 49 wygodnych foteli.

Budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością ruchową tylko do części kinowej.
W wejściu przy ul. Krótkiej zamontowana jest platforma przyschodowa.

 

Znajdą nas Państwo w kamienicy (nr 25/26, przejście przez kawiarnię) w Rynku Starego Miasta. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzania „Kina Starówka".

pisf

StowarzyszenieKinStudyjnych logo

spkc-logo

SiecKinStudyjnych Logo

FINA logo kolor

2022  KINO STARÓWKA - Sandomierskie Centrum Kultury   globbers joomla templates